חדשות ועדכונים

הסכם עבודה חדש

לקהל‭ ‬לקוחותינו‭ ‬וכלל‭ ‬תושבי‭ ‬אשקלון‭,‬ אנו‭ ‬שמחים‭ ‬לבשר‭ ‬לכם‭ ‬על‭ ‬מעברינו‭ ‬למשכנינו‭ ‬החדש‭ ‬ברחוב‭ ‬בן‭-‬גוריון 9.

משרד הביטחון

חיילים שנפגעו במהלך שירותם הצבאי או במהלך שירות מילואים זכאים לקבלת תגמולים ממשרד הביטחון, בהתאם לשיעור הנכות שתקבע להם. יודגש כי על הנכה להוכיח כי הנכות נגרמה במהלך השירות הצבאי ועקב השירות הצבאי ואין די בלהראות כי החייל נכנס בריא למערכת הצבאית ויצא כשהוא סובל מליקוי מסויים.

תהליך קבלת התגמולים כרוך בהגשת טפסים, ולאחר שקצין הגמולים מכיר בפגיעה כקשורה לשירות יש לעמוד בפני ועדות רפואיות הקובעות את נכותו של הנפגע. יצוין כי חייל שנפגע במהלך חופשה מהצבא לא יוכר כנכה אלא רק במידה ונכותו עולה על 20%.

אדם שזכה כי פגיעתו תוכר כפגיעה הקשורה לשירות הצבאי זכאי להטבות רבות בכל תחומי החיים, אך קבלת תגמולים כרוכה בכך כי תקבע לנכה דרגת נכות מינימלית של 10%, במקרים אלה זכאי הנכה למענק חד פעמי המשתנה בהתאם לגבוה הנכות. במידה ונכותו עומדת כל 20% ויותר, אזי הנכה זכאי לקצבה חודשית במהלך כל חייו. מעבר לקצבה החודשית זכאי הנכה לתשלום נוסף עבור עזרה וכן לסיוע בפעולות רבות במהלך חייו כגון סיוע בשכר לימוד, מענק חתונה וכד'. בדרגות נכות גבוהות זכאי לעיתים הנכה גם לסיוע ברכישת רכב ובקבלת תגמולים עבור ניידות.

משרדנו מטפל במקרים רבים של נכים שנפגעו במהלך שירותם הצבאי, והשיג למיוצגים תגמולים משמעותיים המגיעים לשווי של מאות אלפי שקלים לכל מיוצג.