עו"ד יורם ורון ז״ל

בשנת 1979 עו"ד יורם ורון ז"ל הקים באשקלון משרד עורכי הדין בניהולו ועד מהרה הפך המשרד להיות המוביל בתחומו באזור הדרום בפרט ובכל הארץ. מחויבותו של המשרד ללקוחות נודעה בפי כל, המשרד מלווה את הלקוחות בכל עניין הקשור לניהול התביעה, החל מאיסוף חומר רפואי וכל חומר רלוונטי אחר, פניה לצורך מיצוי מלוא הזכויות הכספיות המגיעות ללקוח, מחבורת הביטוח, הביטוח הלאומי וכל גורם אחר.
עורכי הדין במשרד מתעדכנים כל הזמן בחידושים הן בתחום המשפטי והן בתחום הרפואי והכל במטרה להביא ללקוחות את הפיצוי המירבי הניתן.

לאחר פטירתו של עו"ד ורון ז"ל, המשיכו שותפיו בניהול וקידום המשרד, אשר התפתח ורשם על שמו פסיקות עקרוניות של בתי המשפט בכל הערכאות.
עורכי הדין במשרד משרתים נאמנה את לקוחות המשרד אשר באים מכל רחבי הארץ ומעניקים שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

עו"ד לחיאני יעקב בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.
את דרכו במשרד החל יעקב כסטודנט בשנת 1998, והמשיך וביצע את ההתמחות במשרד ורון. בשנת 2000 הוסמך יעקב כעורך דין והמשיך בעבודתו במשרד. במהלך שנת 2002 הקים יחד עם עו"ד יורם ורון ז"ל את חברת "יורם ורון משרד עורכי דין" והפך לשותף במשרד.

יעקב יליד 1972, תושב אשקלון, נשוי ואב ל-5 ילדים. את לימודיו התיכוניים סיים בבית הספר "רוגוזין" אשקלון, ולאחר סיום לימודיו למד בישיבת ההסדר ״קרני שומרון״.
את שירותו הצבאי עשה כלוחם ומפקד בסיירת גבעתי, שם הוא משרת עד היום כאיש מילואים. במסגרת שירותו השתתף במלחמת לבנון השנייה, מבצע "עופרת יצוקה" ומבצע "צוק איתן". בשירות המילואים עסק יעקב בגיוס דור הלוחמים הבא בגדוד הסיור של חטיבת "גבעתי".

עו"ד לחיאני יעקב

עו"ד דדון יצחק

עו"ד דדון יצחק בעל תואר ראשון במשפטים ממכללת "הקרייה האקדמית".
את דרכו במשרד החל יצחק כסטודנט בשנת 2003, והמשיך וביצע את ההתמחות במשרד יחד עם עו"ד יורם ורון. בשנת 2007 הוסמך יצחק כעורך דין ובשנת 2009 הפך לשותף במשרד.

יצחק יליד 1973, תושב אשקלון, נשוי ואב ל-3 ילדים. את לימודיו התיכוניים סיים בפנימייה הצבאית "כפר הנוער לקציני ים אורט אשדוד".
את שירותו הצבאי עשה כלוחם בגולני ולחם בלבנון. גם בשירות המילואים שירת ביחידה קרבית ולאחר שיחרורו ממילואים התנדב למפקדת מחוז דן של פיקוד העורף.

דברו איתנו