תאונת דרכים

תאונות דרכים

מדינת ישראל סובלת ממכת מדינה שבאה לידי ביטוי בתאונות דרכים רבות. היחס בין כמות תאונות הדרכים המתרחשות במדינה לשיעור האוכלוסייה הוא מהגבוהים בעולם המערבי. יתרה מכך בכל שנה נהרגים מאות בני אדם ונפצעים אלפים רבים בתאונות דרכים.
הרשויות בבואם להתמודד עם התופעה האמורה פעלו ליצור מדיניות של אחריות מוחלטת, כך שמצד אחד כל בעל רכב מחויב ברכישת פוליסת ביטוח המכסה את נזקי הגוף, אך מהצד השני כל אדם הנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לו בתאונה. קיימים אף מקרים שבהם אדם שנפגע עקב שימוש ברכב לא מבוטח יהיה אף הוא זכאי לפיצוי בגין פגיעותיו.
משרדנו מתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים, וצוות המשרד דואג לפיצוי מקסימלי עבור נזקי הנפגעים בתאונות. ייצוג הנפגעים הינו משלב ההכרה באירוע כתאונת דרכים. עד לקבלת פיצוי מקסימלי עבור הנזקים. משרדנו מייצג לקוחות המתגוררים בכל שטחי מדינת ישראל, ונחשב אחד מהמשרדים המובילים ברמה הלאומית. בשנה האחרונה נתקבלו פסקי דין בשני תיקים, באחד נקבע לניזוק פיצוי בשיעור של 15.2 מיליון שקלים, ובשני נקבע פיצוי בשיעור של 10.5 מיליון שקלים. מדובר בסכומי פיצוי מהגבוהים ביותר שנפסקו במדינת ישראל בשנים האחרונות עקב תאונת דרכים.

עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

תאונות דרכים הן אירועים הרי גורל, העלולים להותיר חותם בלתי הפיך על חייהם של המעורבים בהן. בעוד שההיבט הראשוני והקריטי ביותר הוא הטיפול בפגיעות הגופניות שנגרמו, בהמשך הדרך נדרשת גם התייחסות מעמיקה להשלכות המשפטיות של התאונה. לשם כך, מומלץ לפנות אל עורך דין מנוסה ובעל ידע נרחב בתחום תאונות דרכים ונזקי גוף. ככל שהתאונה חמורה יותר, כרוכה בפציעות קשות או אף בהרוגים, כך מורכבת יותר העבודה המוטלת על כתפי עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה רגשית.

התפקיד המאתגר של עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף נדרש לבחון שורה ארוכה של היבטים הנוגעים לנסיבות האירוע. עליו לברר את הגורמים לתאונה, לקבוע האם מי מהצדדים נושא באחריות ישירה לקרותה, או שמא היא נבעה ממפגע תשתיתי בכביש. כמו כן, על עורך הדין להעריך את חומרת הפגיעות הגופניות ואת היקף הנזק לרכוש, הן הפרטי והן הציבורי. בבואו לגבש תמונה מלאה של האירוע, יסתייע עורך הדין במסמכים רפואיים המתעדים את הטיפול שניתן לנפגעים בזירת התאונה ובבתי החולים, וכן במסמכים רלוונטיים נוספים. מטרתו תהיה לסייע ללקוחותיו במיצוי הדין, בהבנת ההשלכות העתידיות של מה שקרה ובהשגת פיצוי הולם עבור הנזקים שנגרמו להם.

איך יודעים לאיזה עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף לפנות?

בעת בחירת עורך דין המתאים לטיפול בתאונת דרכים, חיוני לוודא כי מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון עשיר וידע מקיף בתחום. במקרים הטראגיים ביותר, בהם אבדו חיי אדם, עשויים בני המשפחה השכולים לקחת על עצמם את ניהול ההליכים המשפטיים. זהו מצב הדורש מעורך הדין לאזן בין רגישות ואמפתיה כלפי האבל והסבל של הלקוחות, לבין נחישות ודבקות במטרה להיאבק למענם ולהגן על זכויותיהם המלאות, חרף הנסיבות הקשות. ההכרה באחריות העצומה המוטלת על כתפיו והרצון הכן לעמוד לצד הלקוחות ברגעיהם הקשים ביותר, הם שישמשו לעורך הדין מצפן ומקור להשראה לאורך כל הדרך. משרד עורכי הדין ורון יורם ושות' הוותיק והמוערך מאשקלון, מציע שירותי ייצוג וליווי משפטי מסור ומקצועי למעורבים בתאונות דרכים, תוך הישענות על ניסיון רב שנים, מוניטין מוצק והמלצות חמות מצד לקוחות רבים.